Sukces Sportowy Naszych Siatkarzy

4 czerwca nasi uczniowie wieli udział w turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora SP3.  W zawodach wzięły udział reprezentacje 5 sądeckich „podstawówek”: SP6, SP7, SP8, SP18,  SP3.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, w dwóch grupach, osobno dla dziewcząt i osobno dla chłopców. Grano  do dwóch wygranych, sety skrócone do 15 punktów z dwupunktową przewagą. Rozegrano 16 meczy, z czego 3 zakończyły się tie-breakiem.

W kategorii chłopców wygrała SP8 nasi chłopcy zajęli miejsce 3, a wśród dziewcząt zdobyliśmy miejsce 1 . Po zsumowaniu punktów dziewcząt i chłopców Puchar Dyrektora SP3 zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr6!!! Dodać należy, że drugi rok z rzędu… Gratulujemy!!!!

Drużyna dziewcząt: Karolina Głód, Eliza Salamon, Klaudia Litawa, Wiktoria Gwiżdż, Patrycja Zając

Drużyna chłopców: Szymon Belski, Adrian Trzeciecki, Mikołąj Czarnecki, Piotrek Ciężobka