Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny „Polsko Niepodległa – Tobie Nowy Sącz” Turniej Szkół – 2018

8.06.2018 r. odbył się finał X Edycji Międzyszkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ryszarda Nowaka. Tegoroczna –  X edycja konkursu została zorganizowana w ramach: Turnieju Szkół – 2018 z okazji100 – lecia odzyskania niepodległości, pod tytułem: „Polsko Niepodległa – Tobie Nowy Sącz”.

Adresatem konkursu były szkoły podstawowe z terenu Miasta Nowego Sącza. Konkurs odbywał się w dwóch etapach: I – szkolnym i II – miejskim. Organizatorem etapu miejskiego konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Nowym Sączu. Do eliminacji miejskich szkolne komisje zgłaszały maksymalnie po 5 prac w dwóch kategoriach wiekowych: I – III oraz IV – VII, II i III gimn.

Za naszej szkoły Michał Słaby z kl 1 i Zosia Tokarczyk otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy dzieciakom i opiekunom!