Serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzyszkolnym Turnieju Szachowym „Szachowa Szósteczka” dla uczniów klas I-III o tytuł Mistrza Szachownicy.
Patronat honorowy nad konkursem objął po raz kolejny Prezydent Miasta Nowego Sącza Pan Ludomir Handzel.
Patronem medialnym jest Dobry Tygodnik Sądecki – dts24
Turniej odbędzie się 19 marca 2024 roku (wtorek) w budynku Szkoły Podstawowej nr 6.
Szczegóły w załączonym regulaminie.
Zgłoszenia (imię i nazwisko, data urodzenia, nazwa szkoły, klasa) przyjmowane będą drogą elektroniczną do 15 marca br. (piątek) na adres e-mail szkoły:  sp6@edu.nowysacz.pl

Zachęcamy do włączenia się w to wydarzenie. Najmłodsi  będą mogli:
– zagrać w gronie  wyłącznie dzieci z klas I-III  na oficjalnym turnieju szachowym,
– zdobyć pierwsze doświadczenia w tego typu zawodach, aby w kolejnych latach móc próbować swoich sił  na rozgrywkach szachowych wyższej rangi.
Informacji udziela pani Urszula Antkiewicz – koordynator turnieju, tel. 502685493

Regulamin II Międzyszkolnego Turnieju Szachowego klas I-III – 2024