Każdy z nas może zostać podróżnikiem …

Nigdy nie wahaj się pojechać daleko, za morza, granice, przemierzaj kraje, obalaj przesądy. W życiu warto słuchać intuicji, podążać za marzeniami i otwierać się na to, co nieznane. Podróż to poznawanie świata, ludzi, kultur i samego siebie. W tym roku szkolnym uczniowie klasy 8  planowali dalekie podróże po Azji, Afryce, obydwu Amerykach, po Australii i Oceanii. Moi uczniowie – geografowie to wspaniali towarzysze podróży. Jestem pewna, że gdybyśmy razem wybrali się w podróż dookoła świata byłaby to świetna przygoda i  na pewno wzajemnie wspieralibyśmy się, bo …  podróżowanie uczy tolerancji.
Zapraszam wszystkich uczniów i Rodziców do zapoznania się z tylko kilkoma pracami ósmoklasistów, które powstały w ramach innowacji na lekcjach geografii, a także w waszych domach. Widać w nich też umiejętności informatyczne. Doceniam wasz wysiłek i pracę
w ciągu całego roku szkolnego. Dziękuję! Urszula Antkiewicz

1_AZJA_środowisko przyrodnicze