Zawody międzyszkolne w roku szkolnym 2017/18

1. Turniej Piłki Siatkowej z okazji 120 Lecia Szkoły Podstawowej nr 8 w Nowym Sączu – 2 miejsce chłopcy (Dominik Kałyżny, Karol Połeć, Bartłomiej Iwaniec, Jakub Mucha)
2. Igrzyska dzieci – tenis stołowy indywidualny dziewcząt (kl 4-6) – 3m Patrycja Zając, 4m Julia Matras 8m. Karolian Głód 10m Eliza Salamon. 3 i 4 miejsce awansowały na zawody Rejonowe
3. Igrzyska młodzieży – tenis indywidualny dziewcząt (kl 7 – GIM) – 5m Karolina Ciężobka 9m Adrianna Bochenek 17m Aleksandra Obrzut 17m Natalia Lach. Miejsce 5 awans na zawoy Rejonowe
4. Igrzyska młodzieży – tenis indywidualny chłopców (kl 7 – GIM) – 7m Bartłomeiej Iwaniec
5. Igrzyska dzieci – tenis indywidualny chłopców (kl 4-6) – 5m Adrian Trzeciecki, 6m Dawid Ziółkowski, 7m Piotr Ciężobka 14m Szymon Belski.  5 i 6 miejsce awansowały na zawody Rejonowe
6. Sądecka Spartakiada Młodzieży minisiatkówka kl 6 dziewczyn i chłopców – 4m Dziewcząt (Karolina Głód, Eliza Salamon, Klaudia Litawa, Patrycja Zając, Wiktoria Gwiżdź, Kamila Frączek, Martyna Majoch, Julia Matras) 5 m Chłopców (Szymon Belski, Mikołaj Czarnecki, Jakub Obiorek, Adrian Trzeciecki, Oliwer Noga, Jakub Brotoń)
7. Mini siatkówka kl 4 chłopców i dziewcząt Turniej Mikołajowy – 1m Amelia Racoń, Sandra Zając 2m Ewa Iwaniec, Zuzanna Mucha  3m Karolina Król, Zosia Tokarczyk 7m Wiktoria Trzeciecka, Anna Jacak 5m Tomek Kmiecik, Kamil  6m Patryk Basiaga, Kacper Kałużny  12m Paweł Strojny, Dawid Bajdel
8. Igrzyska młodzieży – tenis indywidualny drużynowy dziewcząt (kl 7 – GIM) – 3m Karolina Ciężobka, Adrianna Bochenek 5. Aleksandra Obrzut, Natalia Lach.
9. Igrzyska dzieci (kl. 4-6)- tenis indywidualny drużynowy dziewcząt 5 miejsce Patrycja Zając, Julia Matras
10. Igrzyska dzieci (kl 4 -6) tenis stołowy indywidualny etap rejonowy 1 luty 2018 Limanowa – Patrycja Zając, Julia Matras, Adrian Trzeciecki, Marcin Ziółkowski
11. Igrzyska dzieci (kl4-6) mini siatkówka chłopców – 7 miejsce (1 Zespół – Szymon Belski, Adrian Trzeciecki, Mikołaj Czarnecki, Piotr Ciężobka, Bartek Kałużny, 2 Zespół – Jakub Obiorek, Marcin Ziółkowski, Oliwer Noga, Piotr Hat, Jakub Brotoń) 6 marca 2018 Nowy Sącz Hala Mosir
12. Igrzyska dzieci (kl4-6) Mistrzostwa Nowego Sącza mini siatkówka dziewcząt – 3 miejsce (Karolina Głód, Klaudia Litawa, Eliza Salamon, Patrycja Zając, Wiktoria Gwiżdź, Kamila Frączek, Zosia Majcher, Amelia Racoń, Patrycja Bochenek, Laura Kowalik) 14 marca 2018 Hala Mosir
13. Turniej piłki nożnej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości 7 miejsce (Tomek Kmiecik, Kamil Sarota, Paweł Wietrzny, Patryk Basiaga, Kacper Kałużny, Mikołaj Czarnecki, Piotrek Ciężobka, Nikodem Nosal, Jakub Brotoń)
14. Igrzyska młodzieży – siatkówka plażowa chłopców 5 miejsce (Dominik Kałużny, Bartłomiej Iwaniec, Karol Połeć)
15. Turniej mini siatkówki dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora SP3 4 czerwca – 1 miejsce klasyfikacja drużynowa  dziewcząt i chłopców, osobno 1 miejsce dziewcząt (Karolina Głód, Eliza Salamon, Klaudia Litawa, Wiktoria Gwiżdż, Patrycja Zając) 3 miejsce chłopców (Szymon Belski, Adrian Trzeciecki, Mikołąj Czarnecki, Piotrek Ciężobka )
16. Mini siatkówka dzień dziecka kl 3 i 4  – 7 czerwca – kl 3 dziewczęta –  1m Klaudia Salamon, Gabrysia Kiełbasa, 2m Luiza Wietrzny, Emilia Baran, 3m Julia Hat, Klaudia Trzeciecka. kl 4 dziewczęta 3m Zuzanna Mucha, Ewa Iwaniec, 5m Anna Jacak, Wiktoria Trzeciecka, Karolina Król 6m Zofia Tokarczyk, Zuzanna Wasilewska kl 3 chłopcy 1m  Maciek Frączek, Bartosz Zalewski 2m Staszek Dara, Kuba Kania, Piotr Głód kl 4 chłopcy 4m Tomek Kmiecik, Kamil Sarota 8m Jaś Obrzut, Paweł Wietrzny 9m Patyk Basiaga, Kacper Kałużny

Zawody szkolne w SP6 w roku szkolnym 2017/18

Zawody szkolne w SP6 2017/18
1. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 5-7: 1m Karolina Ciężobka, 2. Natalia Lach, 3. Adrianna Bochenek
2. Tenis stołowy indywidualny chłopców kl 5-7: 1m Szymon Belski, 2. Adrian Trzeciecki, 3. Dominik Kałużny
3. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 2-4: 1m Amelia Racoń, 2. Ewa Iwaniec, 3. Wiktoria Trzeciecka
4. Tenis stołowy indywidualny chłopców kl 2-4: 1m Patryk Basiaga, 2m Bartek Kałużny, 3m Bartek Szczurek
5. Konkurs rzutów do kosza chłopców 1m Jakub Mucha, 2m Adrian Trzeciecki 3m Bartłomiej Turek
6. Konkurs rzutów do kosza dziewcząt 1m Karolina Głód, 2m Emilia Uroda, 3m Wiktoria Gwiżdż
7. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt kl 5-7: 1. Natalia Lach, Adrianna Bochenek 2. Karolina Ciężobka, Aleksandra Obrzut, 3. Julia Matras, Karolina Głód
8. Tenis stołowy drużynowy chłopców kl 5-7: 1. Jakub Mucha, Bartłomiej Iwaniec 2. Adrian Trzeciecki, Szymon Belski 3. Oliwer Noga, Nikodem Nosal.
9. Konkurs wiedzy o sporcie chłopców 1. Adrian Trzeciecki 2. Szymon Belski 3. Bartłomiej Turek
10. Konkurs wiedzy o sporcie dziewcząt 1. Zuzanna Mucha 2. Ewa Iwaniec 3. Karolina Ciężobka
Wielkość czcionki
Zmień kontrast