Sukces w VIII edycji Konkursu Badawczego „Postaw na Słońce”!
Zajęliśmy II miejsce w Grand Prix konkursu na 51 szkół podstawowych z całej Polski. Konkurs podzielony był na etapy i w drugim etapie zajęliśmy także wysokie III miejsce. Szkołę reprezentowała „Słoneczna brygada – SP6”, czyli uczniowie obecnej klasy 8. Julia Hat, Karolina Słaby, Klaudia Trzeciecka i Maksymilian Teresiński. Konkurs był ekologicznym projektem edukacyjnym, który dotyczył odnawialnych źródeł energii, w tym energii słonecznej. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród miało miejsce podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Każdy uczeń oprócz dyplomu otrzymał czytnik Kruger&Matz Library, ekologiczny bambusowy piórnik z wyposażeniem, bidon oraz drewnianą układankę logiczną. Wartość nagród rzeczowych dla jednego uczestnika wyniosła 380 zł. Dyplom otrzymała też szkoła oraz opiekunka zespołu Urszula Antkiewicz.