Jesteśmy bezpieczni na drodze

13 grudnia odbył się międzyszkolny konkurs: „Jesteśmy bezpieczni na drodze”., zorganizowany przez SP6. Udział wzięło 10 dwuosobowych drużyn z sądeckich szkół, które w różnych konkurencjach musiały wykazać się znajomością wiedzy o ruchu drogowym oraz pierwszej pomocy. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie z naszej szkoły t.j. Martyna Fałowska i Michał Słaby, II miejsce SP 20, a III miejsce SP 15. Pozostałe szkoły SP 2, SP 7, SP 8, SP 11, SP 17, SP 18 i SP 21 zajęły ex aequo IV miejsce. Nagrody wręczyły dyrektor Wydziału Edukacji, Małgorzata Belska oraz Halina Wiśniowska. Organizatorem konkursu była Urszula Chowaniec.

Dziękujemy gościom i organizatorom oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.