Ogromny sukces naszych uczennic.
Julia Hat, Weronika Matoga i Zofia Tokarczyk zostały wyróżnione w wojewódzkim literackim konkursie „Nowe przygody Frani” organizowanym przez Publiczną Bibliotekę w Nowym Sączu.
Celem konkursu było napisanie nowych przygód dziewczynki o imieniu Frania. Autorce książki „Niezwykły tydzień Frani”– pani Jadwidze Marzec- tak spodobały się prace naszych uczennic, że zainspirowała się nimi przy pisaniu kolejnej książki. Pisarka postanowiła podziękować i pogratulować naszym uczennicom i umieścić ich imiona i nazwiska oraz nazwę szkoły w swojej nowej publikacji.
Młode pisarki z naszej szkoły z niecierpliwością czekają na spotkanie z autorką i na nową książkę.
W związku z trwającą pandemią zostało ono przesunięte.
Dziewczynki do konkursu przygotowała pani mgr Jolanta Łabuda.
Serdecznie gratulujemy.

Wielkość czcionki
Zmień kontrast