16 grudnia 2019 r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Nowego Sącza w Szachach. Zawody rozegrane zostały w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Szachowa rywalizacja zakończyła się sukcesami.
W kategorii dziewcząt z klas 4-6 Ewa Iwaniec z klasy 6 zajęła II miejsce, natomiast Julia Hat z klasy 5 wywalczyła III miejsce. W kategorii chłopców z klas 1-3 Jonatan Baziak zajął wysokie 5 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali także:
Małgorzata Obrocka kl. 1, Antoni Hat kl. 1, Aleksandra Iwaniec kl. 2, Filip Bochenek kl. 2 oraz Tomasz Kmiecik kl. 6. Opiekunem grupy była p. Urszula Antkiewicz.

Wszystkim gratulujemy odwagi, cierpliwości i zaangażowania oraz chęci uczestnictwa
w rozgrywkach szachowych zwłaszcza, że były to dla Was pierwsze indywidualne zawody tego typu.

Życzymy dalszych sukcesów! Gratulacje!

„Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia” – Thomas Edison (amerykański wynalazca).