Click to listen highlighted text!
I Międzyszkolny Turniej Szachowy „Szachowa Szósteczka” dla uczniów klas I-III.
Drugie i trzecie miejsce w kategorii dziewcząt zdobyły uczennice naszej szkoły w zorganizowanym 29 marca br. przez SP6 międzyszkolnym turnieju szachowym dla dzieci wczesnoszkolnych. W zawodach uczestniczyło 41 uczniów z ośmiu szkół podstawowych. Konkurs został przeprowadzony zgodnie z zasadami Polskiego Związku Szachowego. Rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 10 minut na zawodnika. Drugie miejsce w kat. dziewcząt i tytuł najlepszej szachistki SP6 z klas I-III zdobyła Izabella Klimek, a trzecie miejsce – Zuzanna Zieleń. Obie z klasy 3. Nagrodę specjalną w kategorii najlepszy szachista SP6 otrzymał Kamil Iwaniec. Najlepsi otrzymali puchary, zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale i dyplomy z podpisem Prezydenta Miasta Nowego Sącza – Pana Ludomira Handzla, który objął wydarzenie honorowym patronatem. Patronem medialnym był Dobry Tygodnik Sądecki oraz portal dts24. Turniej zorganizowała Pani Urszula Antkiewicz. Szczegółowe wyniki w serwisie http://www.chessarbiter.com/…/2023/ti_2068/results.html…
Skip to content Click to listen highlighted text!