Click to listen highlighted text!

Dnia 31.03.2023 odbył się w SP 6 Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 3. Konkurs składał się w dwóch części. W pierwszej uczniowie pisali test językowy, druga to drużynowe potyczki na czas z rożnego rodzaju zadaniami typu krzyżówki, wykreślanki, zgadywanki i zadania typu wordsearch itp. Organizatorkami konkursu z ramienia szkoły były nauczycielki j.angielskiego mgr Agata Pepera – Mróz oraz mgr Karolina Stężowska .Po wyrównanej walce I miejsce zajęła SP 11 w składzie: Adam Gwiżdż, Cyprian Gródek , drugie miejsce – SP 17 w składzie: Maja Michalak i Mikołaj Łabuz, a III miejsce przypadło SP6 w składzie: Zuzanna Zieleń i Holly Currie. Na każego uczestnika czekały puchary i nagrody. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu, którzy wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami językowymi.

Galeria FB

 

Skip to content Click to listen highlighted text!