Życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji.

Szanowni Nauczyciele i Rodzice! Kochani Uczniowie!

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. W pierwszych słowach zwracam się do Was, drodzy Państwo oraz do Was – kochani Uczniowie, z serdecznym podziękowaniem za trud i zaangażowanie włożone w przekazywanie i zdobywanie wiedzy. Drogim Nauczycielom dziękuję za to, że każdego Ucznia otoczyli indywidualną troską, że dbali o to, by wyposażyć swoich Uczniów nie tylko w odpowiednią wiedzę, ale przede wszystkim zależało im na tym, by swoich wychowanków wykształcić na wrażliwych ludzi o wielkich sercach i otwartych umysłach. Doskonale wiem, że każdy z Uczniów jest dla Państwa tym pierwszym i najważniejszym. Bardzo to cenię i za to szczególnie jeszcze raz dziękuję.

Szanownym Rodzicom wyrażam ogromną wdzięczność i uznanie za troskę i pomoc wkładane w wychowanie swoich Pociech. Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie oraz docenianie naszych działań. Cieszę się, że zawsze możemy na Państwa liczyć i że jesteście Państwo naszymi Partnerami we wszystkich obszarach współpracy.

Kochanym Uczniom bardzo dziękuję za wielki wysiłek wkładany w naukę, za Waszą wrażliwość, życzliwość i niesłabnący uśmiech, którym nas na co dzień obdarowujecie. Dziękuję Wam szczególnie za to, że możemy uczyć się od Was pozytywnej spontaniczności i entuzjazmu, że pokazujecie nam, jak należy cieszyć się z małych rzeczy.

Przed nami upragnione wakacje. Na ten wytęskniony i długo oczekiwany czas wypoczynku życzę wszystkim dużo zdrowia i radości. Niech każdy dzień będzie dla Was nową przygodą i nowym wyzwaniem. Niech przynosi Wam spełnienie marzeń i daje poczucie szczęścia. Cieszcie się z słońcem, łapcie wiatr nie tylko we włosy i żagle, ale także do realizację swoich planów, by z nową energią po wakacjach rozpocząć kolejny rok szkolny.

Halina Stanek -dyrektor SP-6 Dorota Bębenek – wicedyrektor SP-6