Dnia 12 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Polska- moja Ojczyzna”. Uczniowie klas I-III za pomocą różnych technik przedstawili Polskę widzianą ich oczami. Swoją obecnością zaszczyciła nas Dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania- Pani Małgorzata Belska, która wraz z Panią Dyrektor pogratulowała pięknych prac i wręczyła uczniom nagrody książkowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom: I miejsce- Maria Tokarczyk, Julia Filip, Jakub Grubarczyk II miejsce- Karolina Potoczek, Izabella Klimek III miejsce- Weronika Kęszczyk, Wiktoria Kęszczyk Wyróżnienia: Sonia Darasz, Sara Baziak, Amelia Kuśnierz, Julia Noga, Julia Repeta, Patryk Kochanek, Jakub Trzeciecki.