Inauguracja roku szkolnego 2021/22 była szczególnie uroczysta, bowiem społeczność szkolną zaczczycili szczególni goście: Pan Prezydent Ludomir Handzel, Pani Dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Małgorzata Belska, Pani Bogumiła Kałużny przewodnicząca Osiedla Zabełcze, Radny Grzegorz Ledziński, Pani Dyrektor Wydziału Inwestycji Marta Poremba, Pani Inspektor Paulina Serafin oraz ksiądz prałat Stanisław Świderski oraz ksiądz proboszcz Eugeniusz Mrożek,. Uroczystości rozpoczęła Pani dyrektor Halina Stanek. Goście oraz cała społeczność szkolna obejrzeli uroczystą akademię przygotowaną przez Panią wicedyrektor Dorotę Bębenek oraz Annę Moszycką. Popłynęło wiele podziękowań w kierunku naszych szanownych gości, ponieważ uczniowe zaczynają naukę w odmienionej szkole. Dzięki dobroci wielu osób, szkoła przeszła termomodernizację i została zrobiona nowa elewacja budynku, którą ozdabia logo SP6. BARDZO DZIĘKUJĘMY! Życzymy wszystkim, aby ten nowy rok był owocny oraz spokojny i aby ta piękna szkoła była wypełniona pięknymi uśmiechami uczniów.

https://fb.watch/7MLVXvKZLL/

Wielkość czcionki
Zmień kontrast