Piknik Rodzinny

15czerwca 2019 roku w godz. 9:30- 13.30 w Szkole Podstawowej nr 6 im ks. J. Popiełuszki odbył się Piknik Rodzinny. Pani dyrektor Halina Stanek, powitała przybyłych gości: panią Małgorzatę Belską- dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania, panią Bogumiłę Kałużny – przewodniczącą Zarządu Osiedla Zabełcze, ks. prałata Stanisława Świderskiego i ks. proboszcza Eugeniusza Mrożka oraz rodziców i dzieci życząc udanej zabawy. Piknik rozpoczął się występami artystycznymi naszych najmłodszych wychowanków. Dziewczynki i chłopcy z klas 0 -III zatańczyli i zaśpiewali dla swych rodziców.W przygotowanie Pikniku zaangażowali się nauczyciele, Rada Rodziców oraz rodzice i uczniowie szkoły. Podczas Pikniku, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, w których największym zainteresowaniem cieszył się mecz rodzice kontra dzieci.Wśród niespodzianek dla dzieci znalazły się również lody, wata cukrowa oraz popcornSerdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do radośnie spędzonego czasu.