W sobotę, 11.06 odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny. Świętowanie rozpoczęły dzieciaki z klas 0-3 przedstawieniem na Dzień Mamy i Taty. Były wiersze, piosenki, tańce, życzenia. Dzieciaki wręczyły rodzicom podarunki. Po uroczystym rozpoczęciu pikniku przez Panią Dyrektor udaliśmy się na podwórko szkolne. Były gry, konkursy, konkurencje sportowe, malowanie twarzy i wiele różnych atrakcji. Uczestnicy pikniku mogli też skosztować ciast, owoców, popcornu, kiełbasek z grilla, waty cukrowej. A to wszystko dzięki naszym rodzicom i wspaniałym sponsorom. Bardzo dziękujemy. Była świetna zabawa i mnóstwo dziecięcej radości.
Piknik uświetnii nam wspaniali goście: ksiądz Prałat Stanisław Świderski, ksiądz proboszcz Eugeniusz Mrożek, Pani Małgorzata Belska- dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania oraz Pani Bogumiła Kałużny- przewodnicząca zarządu Zabełcze. Wspólnie, podczas pikniku, mogliśmy świętować imieniny pań Małgosi i Bogusi, którym nasza szkoła wiele zawdzięcza. Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze dla obydwu Pań i dziękujemy za wszystkie działania na rzecz szkoły.
Dziękujemy również nauczycielom i pracownikom szkoły za przygotowanie i organizację Pikniku.