Turniej Ulicznej Koszykówki 3×3 „Streetball” – Sport Przeciw Przemocy w ramach Sztafety Pomocy 5 miejsce –  Adrian Trzeciecki, Jakub Obiorek, Piotr Cieżobka, Mikołaj Czarnecki, Nikodem Nosal 27 września 2019

 

Zawody Szkolne w Roku Szkolnym 2019/20

1.  Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym indywidualnym chłopców kl 3-4 – 1m Bartek Szczurek, 2m. Stanisław Wąsik, 3m Szymon Zabrzeski, 4m Jonatan Baziak
2. Tenis stołowy indywidualny chłopców kl 5-6 – 1m Bartek Kałużny, 2m Stanisław Dara, 3m Bartek Zabrzeski, 4m Jakub Kania
3. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 5-6 – 1m Amelia Racoń, 2m Ewa Iwaniec, 3m Wiktoria Trzeciecka, 4m Słaby Karolina
4. Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym indywidualnym chłopców kl 7-8 – 1m Piotr Ciężobka, 2m Adrian Trzeciecki, 3m Mikołaj Czarnecki, 4m Tomasz Tokarz, 5m Jakub Obiorek, 6m Marcin Ziółkowski
5. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 7-8 – 1m Patrycja Zając, 2m Gwiżdż Wiktoria, 3m Karolina Głód, 4m Eliza Salamon
6. Tenis stołowy drużynowy chłopców kl 3-4 – 1m Stanisłąw Wąsik, Bartek Szczurek 2m Jonatan Baziak, Michał Słaby 3m Kamil Czarnecki, Roch Pawlik
7. Tenis stołowy drużynowy chłopców kl 5-6 – 1m Patryk Basiaga, Tomek Kmiecik 2m Bartek Zabrzeski, Stanisław Dara, 3m Jakub Kania, Maciek Frączek
8. Tenis stołowy drużynowy chłopców kl 7-8 – 1m Adrian Trzeciecki, Piotr Ciężobka 2m Oliwer Noga, Mikołaj Czarnecki 3m Marcin Ziółkowski, Jakub Obiorek
9. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt kl 5-6 – 1m Wiktoria Trzeciecka, Amelia Racoń 2m Zuzanna Mucha, Ewa Iwaniec, 3m Klaudia Trzeciecka, Martyna Gniadek
10. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt kl 7-8 – 1m Patrycja Zając, Julia Matras, 2m Karolina Głód, Eliza Salamon, 3m Patrycja Słowińska, Amelia Słowińska
11. Konkurs rzutów dziewcząt kl 7-8 1m Emilia Uroda, 2m Patrycja Zając, 3m Patrycja Słowińska
12. Konkurs rzutów chłopców kl 7-8 1m Mikołaj Czarnecki 2m Adrian Trzeciecki 3m Piotr Hat
13. Konkurs rzutów chłopców kl 4-6 1m Kamil Sarota, 2m Tomek Kmiecik, 3m Tymoteusz Zieleń
14. Konkurs rzutów dziewcząt kl 4-6 1m Amelia Racoń 2m Karolina Słaby 3m Ewa Iwaiec
15. Zawody szkolne w Badmintona dziewcząt kl 7-8 1m Patrycja Zając, Umilia Uroda, 2m Zofia Majcher, Martna Majoch, 3m Wiktoria Gwiżdż, Laura Kowalik
16. Zawody szkolne w halową piłkę nożną chłopców kl 7-8 1m Adrian Trzeciecki, Jakub Obiorek, Mikołaj Wąsik 2m Piotr Ciężobka, Mikołaj Czarnecki, Piotr Prochal 3m Jakub Brotoń, Oliwer Noga, Nikodem Nosal
17. Zawody szkolne w halową piłkę nożną dziewcząt kl 7-8 1m Karolina Głód, Eliza Salamon, Julia Matras, Kamila Tokarczyk, 2m Patrycja Zając, Zofia Majcher, Martyna Majoch, 3m Emilia Siedlarz, Kamila Frączek, Klaudia Litawa

Zawody międzyszkolne w Roku Szkolnym 2019/20

Semestr I
1. Turniej Ulicznej Koszykówki 3×3 „Streetball” – Sport Przeciw Przemocy w ramach Sztafety Pomocy 5 miejsce –  Adrian Trzeciecki, Jakub Obiorek, Piotr Cieżobka, Mikołaj Czarnecki, Nikodem Nosal 27 września 2019 ZSS Nowy Sącz
2. Igrzyska Dzieci – Mistrzostwa Nowego Sącza Koszykówka 3×3 – 4 miejsce Tomek Kmiecik, Patryk Basiaga, Staszek Dara, Bartek Zabrzeski 16.10.2019 Hala Mosir Nowy Sącz

3. Igrzyska Dzieci kl 4-6 – Mistrzostwa Nowego Sącza Koszykówka 3×3 – 6 miejsce Klaudia Salamon, Gabriela Kiełbasa, Martyna Gniadek, Luiza Wietrzny 30.11.2019 Hala Mosir Nowy Sącz

4. Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl 7-8 chłopców – Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym drużynowym 3m Piotr Ciężobka, Adrian Trzeciecki 4m Mikołaj Czarnecki, Oliwer Noga 29.11.2019 Hala Mosir Nowy Sącz
5.Igrzyska Dzieci kl 4-6 dziewcząt – Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym drużynowym 1m Amelia Racoń, Wiktoria Trzeciecka 2m Patrycja Zając, Ewa Iwaniec 6.12.2019 Hala Mosir Nowy Sącz

6. Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl 7-8 chłopców Tenis stołowy drużynowy Etap Rejonowy Miejsce 5-6 Adrian Trzeciecki i Piotr Ciężobka 12.12.2019 Limanowa

7. Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl 7-8 dziewcząt – Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym indywidualnym 4m Wiktoria Gwiżdż, 7m Karolina Gółd, 9-12 Eliza Salamon, Julia Matras 17.01.2020 Hala Mosir

Semestr 2
8. Igrzyska Dzieci kl 4-6 dziewcząt – Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt 1m Amelia Racoń,2m Patrycja Zając, 3m Ewa Iwaniec 7m Wiktoria Trzeciecka 21.02.2020 Hala Mosir Nowy Sącz

9. Igrzyska Dzieci kl 4-6 chłopców – Mistrzostwa Nowego Sącza w tenisie stołowym indywidualnym chłopców 7m Bartek Kałużny, 9m bartek Szczurek, 13m Bartek Zabrzeski, 17m Staszek Dara 28.02.2020 Hala Mosir Nowy Sącz

10. Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl 7-8 dziewcząt Mistrzostwa Nowego Sącza w Siatkówce 7m Karolina Głód, Eliza Salamon, Klaudia Litawa, Emilia Siedlarz, Kamila Frączek, Julia Matras, Oliwia Szczygieł, Laura Lowalik, Zosia Majcher, Martyna Majoch 9 marca Hala Mosir Nowy Sącz
11.Igrzyska Dzieci kl 4-6 dziewcząt Mistrzostwa Nowego Sącza w Mini Siatkówce 2m Patrycja Bochenek, Patrycja Zając, Amelia Racoń, Zuzanna Mucha, Wiktoria Trzeciecka, Lilianna Moszycka, Emilia Uroda, Amelia Słowińska, Ewa Iwaniec, Sandra Zając 10 marca Hala Mosir Nowy Sącz
Wielkość czcionki
Zmień kontrast