Zawody międzyszkolne w Roku Szkolnym 2018/19

Zawody międzyszkolne w Roku Szkolnym 2018/19
Semestr I
1. Igrzyska młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe – SP kl. 7-8  i 3 Gim (chłopcy 9 miejsce Dominik Kałużny, Bartłomiej Turek, Jakub Mucha, Kacper Bajdel, Karol Połeć, Bartłomiej Iwaniec, Grzesiek Matyjewicz, Jakub Obiorek, Mikołaj Wąsik, Tokarz Tomasz, dziewczyny 8 miejsce Adrianna Bochenek, Karolina Głód, Karolina Wiktorowska, Natalia Lach, Natalia Majoch, Eliza Salamon, Kamila Frączek, Martyna Pawlik, Gabriela Michalik, Stach Klaudia.) 20 września 2018
2. Turniej Ulicznej Koszykówki „Streetball” – Sport Przeciw Przemocy 5 miejsce Dominik Kałużny, Bartłomiej Turek, Jakub Mucha, Kacper Bajdel, Karol Połeć 28 wrześnai 2018
3. Sądecka Liga Sitkówki 7, 8 i 3 Gim – dziewczyny 4 miejsce i chłopcy 5 miejsce
4. Igrzyska młodzieży – Tenis Stołowy Drużynowy SP klas 7-8 i Gim Dz 3m Adrianna Bochenek, Natalia Lach 4m Karolina Ciężobka, Aleksandra Obrzut
5. Igrzyska dzieci – Tenis Stołowy Indywidualny dziewcząt SP klas 4-6. 1m Patrycja Zając, 3m Wiktoria Gwiżdż, 5m Amelia Racoń
6. Igrzyska młodzieży – Tenis Stołowy Drużynowy SP klas 7-8 i Gim chłopców 7m Barek Iwaniec, Jakub Mucha
7. Turniej mini siatkówki czwórek z okazji odzyskania niepodległości 5m Jakub Obiorek, Adrian Trzeciecki, Tomasz Tokarz, Grzesiek Matyjewicz, Marcin Ziółkowski, Mikołaj Wąsik, Piotr Prochal, Jonatan Baziak, Bartek
8. Igrzyska młodzieży – Tenis Stołowy indywdualny dziewcząt SP klas 7-8 i 3 Gim – 1m Karolina Ciężobka, Adrianna Bochenek, Aleksandra Obrzut, Natalia Lach
9. Igrzyska dzieci – Tenis Stołowy Indywidualny chłopców SP klas 4-6. 5m Adrian Trzeciecki, 6m Piotr Ciężobka, 7m Marcin Ziółkowski, 9m Mikołaj Czarnecki
10. Turniej Andrzejkowy mimi siatkówki kl 5 i 6 chłopców i dziewcząt kl 6 – 3m Patrycja Zając, Wiktoria Gwiżdż, Patrycja Bochenek, Laura Kowalik, 6m Zosia Majcher, Amelia Słowińska, Patrycja Słowińska, Martyna Majoch, Emilia Uroda, 7m Jakub Brotoń, Oliwer Noga, Piotr Hat, Nikodem Nosal kl 5 – 6m Tomasz Kmiecik, Kamil Sarota, Bartek Kałużny 7m Paweł Wietrzny, Hubert Kowalik, Jasiek Obrzut 6m Ewa Iwaniec, Zuzanna Mucha, Anna Jacak, Zuzanna Wasilewska 7m Amelia Racoń, Sandra Zając, Wiktoria Trzeciecka
11. Turniej tenisa stołowego w ramach sportu przeciew przemocy Sztafeta Pomocy organizowany rzez Zespół Szkół Samochodowych 4m Bartek Iwaniec, 5m Adrian Trzeciecki, 7m Marcin Ziółkowski
12. Turniej mikołajkowy mini siatkówka kl 3 i 4 – kl 3 – 2m Jonatan Baziak, Bartek Szczurek, 4m Tomek Potoczek, Adam Kuzera, 5m Roch Pawlik, Kamil Czarnecki, 6m Piotr Głód, Tymoteusz Zieleń kl 4 – miejsca 5-12 – Staszek Dara Bartek Zabrzeski, Frączek Maciek Jakub Kania,
Klaudia Salamon Gabriela Kiełbasa, Emila Baran Gniadek Martyna, Tokarczyk Aleksandra Wiktoria Olesiak,  Wietrzny Luiza Dominika Słowińska
II Semestr
13. Igrzyska dzieci kl 4-6 tenis stołowy indywidualny chłopców i dziewcząt etap Rejonowy – miejsca 9-12 Amelia Racoń, Patrycja Zając, miejsca 15-19 Wiktoria Gwiżdż, miejsca 13-16 Adrian Trzeciecki, 15-19 Piotr Ciężobka 1 luty Liamowa
14. Igrzyska młodzieży kl 7-8 i 3 Gim Koszykówka chłopców – 7 miejsce (Dominik Kałużny, Bartek Iwaniec, Bartek Turek, Kuba Mucha, Kuba Obiorek, Mikołaj Wąsik, Piotr Prochal, Tomek Tokarz, Karol Połeć, Kacper Bajdel) 5 luty hala Mosir
15. Igrzyska młodzieży kl 7-8 i 3 Gim Siatkówka chłopców – 9 miejsce (Dominik Kałużny, Bartek Iwaniec, Bartek Turek, Kuba Mucha, Kuba Obiorek, Mikołaj Wąsik, Piotr Prochal, Tomek Tokarz, Karol Połeć)
16. Igrzyska dzieci kl 4-6 mini siatkówka dziewcząt 3 miejsce (Patrycja Zając, Wiktoria Gwiżdż, Patrycja Bochenek, Laura Kowalik, Zosia Majcher, Patrycja Słowińska, Martyna Majoch, Amelia Racoń, Zuzanna Mucha, Ewa Iwaneic) 4 marca hala Mosir
17.Igrzyska młodzieży kl 7-8 siatkówka dziewcząt 7 miejsce (Karolina Głód, Karolina Ciężobka, Adrianna Bochenek, Oliwia Szczygieł, Kamila Frączek, Klaudia Litawa, Eliza Salamon, Klaudia Stach, Natalia Lach)  12 marca Hala MOSiR
18. Igrzyska dzieci kl 4-6 mini siatkówka chłopców 6 miejsce (Kamil Sarota, Bartek Kałużny, Oliwer Noga, Jakub Brotoń, Nikodem Nosal, Tomek Kmiecik, Adrian Trzeciecki, Mikołaj Czarnecki, Piotrek Ciężobka,  Patryk Basiaga) 20 marca 2019 Hala Mosir
19. IV Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów – Szczurek Bartek, Baziak Jonatan, Zając Patryk, Kiełbasa Gabriela, Słaby Karolina, Salamon Klaudia, Zabrzeski Bartek, Dara Stanisław, Iwaniec Ewa, Kowalik Sylwia, Sarota Kamil, Kałużny Bartek, Zając Patrycja, Słowińska Amelia 22m, Uroda Emilia, Zuzanna Mucha, Czarnecki Mikołaj, Ciężobka Piotr, Hat Piotr, Basiaga Patryk, Głód Karolina 10m, Bogdał Agnieszka 12m, Lach Natalia, Turek Bartek 11m, Połeć Karol, Mucha Jakub 31.05.2019 Stadion PWSZ
Zawody szkolne w SP6 2018/19
1. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 7-8 – 1m Karolina Ciężobka, 2m Natalia Lach, 3m Adrianna Bochenek
2. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 5-6 – 1m Patrycja Zając, 2m Amelia Racoń, 3m Wiktoria Gwiżdż, 4m Wiktoria Trzeciecka
3. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt kl 3-4 – 1m Emilia Baran, 2m Julia Hat, 3m Klaudia Salamon
4. Tenis stołowy indywidualny chłopców kl 7-8 – 1m Marcin Ziółkowski, 2m Bartłomiej Iwaniec, 3m Jakub Obiorek
5. Tenis stołowy indywidualny chłopców kl 5-6 – 1m Piotr Ciężobka, 2m Mikołaj Czarnecki, 3m Bartek Kałużny, 4m Oliwer Noga
6. Tenis stołowy indywidualny chłopców kl 3-4 – 1m Jakub Kania, 2m Maciek Frączek, 3m Bartek Zabrzeski, 4m Staszek Dara
7. Konkurs rzutów do kosza kl 7-8 dziewcząt – 1m Karolina Głód, 2m Agnieszka Bogdał, 3m Aleksandra Obrzut
8. Konkurs rzutów do kosza kl 7-8 chłopców – 1m Jakub Mucha, 2m Bartek Turek, 3m Marcin Ziółkowski
9. Konkurs rzutów do kosza kl 5-6 dziewcząt – 1m Wiktoria Gwiżdż, 2m Amelia Słowińska 3m M. Majoch
10. Konkurs rzutów do kosza kl 5-6 chłopców – 1m Piotr Ciężobka, 2m Hubert Kowalik, 3m Paweł Wietrzny

Wielkość czcionki
Zmień kontrast