Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III ze szkół podstawowych Nowego Sącza do udziału w IV Międzyszkolnym Turnieju Szachowym „Szachowa Szósteczka” o tytuł Mistrza Szachownicy. Patronat honorowy nad konkursem objął po raz kolejny Prezydent Miasta Nowego Sącza Pan Ludomir Handzel.
Szczegóły w regulaminie turnieju.
zał. 2. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
zał. 1. Zgoda rodzica
Regulamin IV Międzyszkolnego Turnieju Szachowego dla klas I-III
