W dniu 15 października świętowaliśmy Narodowy Dzień Edukacji. Pani dyrektor Halina Stanek rozpoczęła uroczstość witając przybyłych gości i całą społeczność szkolną. Popłynęły życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły od Dyrekcji, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy Pani Dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Małgorzacie Belskiej za zaszczycenie nas swoją obecnością i piękne życzenia. Dziękujemy również wszystkim przybyłym gościom, a zwłaszcza emerytowanym nauczycielom.
Ten dzień uświetniła nam krótka akademia przygotowana przez panią Urszulę Chowaniec i klasę II. Dziękujemy.
Zasłużeni nauczyciele i pracownicy otrzymali również nagrodę dyrektora a uczniowie wybrali Nauczyciela Roku: pana Stanisława Cebulę- ulubionego w-f-istę oraz Opiekuna Roku: panią Renatę Marzec- ukochaną ciocię Renię. Gratulujemy !